Skip to content

wypoczynek

Turystyka

Szkolenia

Kilka słów o nas

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Lasów Państwowych „Radocyna” położony jest w sercu Beskidu Niskiego, w miejscowości Czarne – dawnej wsi łemkowskiej. Sąsiadujemy bezpośrednio z obszarem Magurskiego Parku Narodowego.   

Można podzielić ją na część turystyczną oraz szkoleniową.

Oferujemy bazę noclegową w postaci 48 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych oraz apartamentach typu studio – idealnych dla całej rodziny. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także usługi gastronomiczne.

W ośrodku można również organizować imprezy okolicznościowe.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy salę konferencyjną, wyposażoną w nowoczesne narzędzia multimedialne. W sam raz do realizacji kompleksowych szkoleń. 

Galeria

Zobacz galerię pokoi 

i szczegóły oferty noclegowej 

Wybierz salę (ikony w prawym górnym rogu). Kliknij 2-krotnie (na smartfonie uderz palcem), by uruchomić wersję pełnoekranową. W ten sam sposób możesz z niej wyjść. Przytrzymaj obraz, by obrócić go w dowolną stronę. 

Link do udostępniania wycieczki – kliknij. 

Cennik i Regulamin

Radocyna ośrodek nadleśnictwa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Recepcja czynna w godzinach: 7.00-15.00. 

W wiadomościach prosimy o określenie daty pobytu oraz liczby osób. 

Telefon:

530 805 708

18 540 46 71

Adres:

czarne 1, 38-307 sękowa

EMAIL:

oswradocyna@krakow.lasy.gov.pl

Nr konta bankowego do wpłat

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA:
49 1020 2892 0000 5402 0736 2744

DOJAZD

Dojazd do OSW Radocyna najkorzystniejszy jest (zwł. zimą) drogą prowadzącą przez miejscowość Zdynia. W Zdyni punktem orientacyjnym jest remiza strażacka, przy której są drogowskazy kierujące do sceny festiwalu Łemkowska Watra. Należy obrać tę trasę. Po Watrze trasa zamienia się w drogę leśną. Prosimy kontynuować bez obaw. Dojedziecie nią Państwo do nas po ok. 15 minutach.  

Od strony Krempnej można dojechać do nas również przez Wyszowatkę. Wiąże się to jednak z przeprawą przez rzekę, co w sezonie wezbrań nie jest dobrym pomysłem. 

Skip to content